W dniu 22.3 2021r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 10 im.Stanisława kostki w Częstochowie odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Zajączek wielkanocny”. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach na czas pandemii koronawirusa konkurs oceniano w formie zdalnej przez nauczycieli pracujących w naszej szkole. Prace oceniane były w kategoriach współpracy zespołowej -zaangażowania i kreatywności wszystkich uczniów biorących udział w tworzeniu tak oryginalnych prac. Wszystkie prace są wyjątkowe i pomysłowe. Decyzją jury wszyscy uczestnicy otrzymują miejsca I, Wszystkim nauczycielom którzy włączyli się w akcje i wykonali prace przez planowanym jej zakończeniem wielkie podziękowania od organizatorów. GRATULUJEMY !!!

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek