Na korytarzu naszej szkoły spotkali się policjant, Iron Man, żołnierz, antyterrorysta. Pomimo tak silnych charakterów nie doszło do starć, nie pozwoliły na to księżniczki, które zawróciły w głowach i odczarowały złe moce. Uczniowie w pięknych kostiumach stanowili zgraną grupę i bardzo dobrze się bawili. W prowadzeniu balu pomogły uczennice VIII klasy, które nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami. Były kółeczka, tańce w grupach, znane zabawy taneczne. Starsze koleżanki przygotowały także malowanie twarzy. Tancerze przez pląsy na parkiecie i wspólne zabawy tracili siły, ale nie na długo, gdyż czekały na nich batoniki i kubeczki z napojem Dziękujemy za wspólną zabawę.

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek