EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Sukces w Miejskim Konkursie Wiedzy o Mieście Częstochowa

W dn. 28 października 2014 r. uczniowie z koła regionalnego prowadzonego przez p. B. Bednarczyk reprezentowali naszą szkołę w  Miejskim Konkursie Wiedzy o Mieście Częstochowa "Jak dobrze znasz swoje miasto?", zorganizowanym przez SP13 pod patronatem Prezydenta Miasta oraz Muzeum Częstochowskiego.

Uczniowie: Monika Cichoń  (kl. V), Szymon Grabczyk (kl. VI) i Marek Trzepizur (kl. VI) odnieśli wielki sukces zajmując I miejsce.

W kategorii wiekowej kl. I-III odbył się równolegle konkurs plastyczny "Miejsca w Częstochowie znane i mniej znane". Uczennica kl. I Natalia Łakomy otrzymała wyróżnienie za swoja pracę, przedstawiającą Jasną Górę.

Wszystkim uczniom gratulujemy.

Relacja w TV Orion.


Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie i tekst: Beata Bednarczyk

Poprawiony (czwartek, 04 grudnia 2014 20:17)