EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

XIV Jurajska Liga Rowerowa

W czwartek 25 września 2014 roku nasza szkolna reprezentacja wystąpiła w zawodach rowerowych jesiennej rundy XIV Jurajskiej Ligii Rowerowej. Ta sportowa impreza pod honorowym patronatem Prezesa ZM SZS organizowana jest przez CZ.K.K.S. "Kolejarz - JURA" Częstochowa i Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Osiągnięcia indywidualne:

1 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI  - Tatara Julia (kl. V)

2 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Struzik Wiktoria (kl. V)

3 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Gebel Jakub (kl. IV)

4 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Ptaszek Adrianna (kl. IV)

5 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Krętuś Ines (kl. IV)

6 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Gucik Tomasz (kl. IV)

6 miejsce w kategorii chłopców klas V-VI - Bashnyak Bartosz (kl. V)

 

Szkolna reprezentacja (pod opieką pp. B. Ostaszewskiej, A. Kwec, A. Horak i T. Nogaja) wystąpiła w następującym składzie (poza wyżej wymienionymi): Chętkowska Natasza (kl. III), Jamróz Paulina (kl. III), Rak Amanda (kl. III), Dawiskiba Marta (kl. IV), Ilcewicz Lena (kl. IV), Cichoń Monika (kl. V), Sokołowska Julia (kl. V), Tyrna Klaudia (kl. V), Dzianak Weronika (kl. VI), Janicka Dagmara (kl. VI), Radziejewska Marta (kl. VI), Rak Sandra (kl. VI), Walkowicz Natalia (kl. VI), Bieniek Jakub (kl. III), Dróżdż Szymon (kl. III), Horak Jan (kl. III), Jeziorowski Michał (kl. III), Tatarowicz Maciej (kl. IV), Turski Maciej (kl. IV), Grochowina Patryk (kl. V), Musialik Wiktor (kl. V), Żurawski Dawid (kl. V), Grzesicki Radosław (kl. VI), Jeziorowski Franciszek (kl. VI), Trzepizur Marek (kl. VI), Wójcik Adam (kl. VI).

Wyniki wszystkich zawodników - komunikat z zawodów.

 

W klasyfikacji drużynowej (wyniki nieoficjalne):

1 miejsce w kategorii dziewcząt

1 miejsce "ex equo" w kategorii chłopców

 

Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj

Poprawiony (piątek, 26 września 2014 21:50)