W czwartek 19 października 2017 roku nasza szkolna reprezentacja wystąpiła w sile 25 uczniów w zawodach rowerowych jesiennej rundy XVII Jurajskiej Ligii Rowerowej. Ta sportowa impreza pod honorowym patronatem Prezesa ZM SZS organizowana jest przez CZ.K.K.S. "Kolejarz - JURA" Częstochowa i Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Osiągnięcia indywidualne:

2 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI  - Domagalska Amelia (kl. V)

2 miejsce w kategorii chłopców klas V-VI  - Szymon Piotrowicz (kl. V)

3 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Dudek Dominika (kl. IV)

3 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Kasperek Weronika (kl. V)

6 miejsce w kategorii chłopców klas V-VI - Golański Jakub (kl. V)

10 miejsce w kategorii chłopców klas V-VI - Grzesicki Kacper (kl. V)

Szkolna reprezentacja (pod opieką pp. Arkadiusza Kluby, Krzysztofa Dominikowskiego i Tomasza Nogaja) wystąpiła w następującym składzie:

klasa III: Dudek Paulina, Kucharek Natalia, Winczakiewicz Weronika, Choronkiewicz Jakub, Jankiewicz Nataniel, Zawojski Rafał

klasa IV: Dudek Dominika, Bielecki Kacper, Kucharek Igor, Kamiński Sebastian, Jakubik Antoni

klasa V: Domagalska Amelia, Kasperek Weronika, Wawszczak Julia, Winiarska Nikola, Zawojska Natalia, Golański  Jakub, Grzesicki Kacper, Lewandowski Jakub, Liberda Dawid, Kapica Krzysztof, Młodkowski Mikołaj, Unton Bartosz, Piotrowicz Szymon

klasa VI: Kucharek Patrycja, Jeziorowski Michał

Wyniki wszystkich zawodników - komunikat z zawodów.

W klasyfikacji drużynowej (wyniki nieoficjalne):

3 - miejsce w kategorii dziewcząt

6 - miejsce w kategorii chłopców