W piątek 23 maja 2014 roku nasza szkolna reprezentacja wystąpiła w zawodach rowerowych wiosennej rundy XIII Jurajskiej Ligii Rowerowej. Ta sportowa impreza pod honorowym patronatem Prezesa ZM SZS organizowana jest przez CZ.K.K.S. "Kolejarz - JURA" Częstochowa i Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Naszą szkołę reprezentowała rekordowa liczba 50 uczniów i uczennic klas III-VI pod opieką pp. B. Ostaszewskiej, I. Mirczak-Zając, A. Horak, A. Kluby i T. Nogaja ze wsparciem i silnym dopingiem uczniów klas III-VI oraz ich rodziców i członków rodzin.

Osiągnięcia indywidualne w rundzie wiosennej:

1 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatara Julia (kl. IV)

3 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI  - Perczak Katarzyna (kl. VI)

3 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Bashnyak Bartosz (kl. IV)

4 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dzianak Wiktoria (kl. VI)

6 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. IV)

Skład reprezentacji (poza wymienionymi wyżej): Bielas Julia (kl. III), Dawiskiba Marta (kl. III), Freus Alina (kl. III), Ilcewicz Lena (kl. III), Kowalik Weronika (kl. III), Krętuś Ines (kl. III), Ptaszek Adrianna (kl. III), Sieradzka Marta (kl. III), Cichoń Monika (kl. IV), Sokołowska Julia (kl. IV), Tyrna Klaudia (kl. IV),  Dzianak Weronika (kl. V), Janicka Dagmara (kl. V), Radziejewska Marta (kl. V), Rak Sandra (kl. V), Bzdak Katarzyna (kl. VI), Jeziorowska Małgorzata (kl. VI), Kaczmarzyk Milena (kl. VI), Kapica Izabella (kl. VI), Kowalska Wiktoria (kl. VI), Sieradzka Malina (kl. VI), Turska Katarzyna (kl. VI), Bajor Mateusz (kl. III), Bartocha Kacper (kl. III), Gebel Jakub (kl. III), Gucik Tomasz (kl. III), Tatarowicz Maciej (kl. III), Turski Maciej (kl. III), Duda Szymon (kl. IV), Kowalik Patryk (kl. IV), Musialik Wiktor (kl. IV), Żurawski Dawid (kl. IV), Grzesicki Radosław (kl. V), Jeziorowski Franciszek (kl. V), Włodek Jakub (kl. IV), Trzepizur Marek (kl. V), Leśnikowski Aleksander (kl. VI), Makowski Bartłomiej (kl. VI), Mroczek Saimon (kl. VI), Piotrowicz Dawid (kl. VI), Skibiński Mikołaj (kl. VI), Sokołowski Piotr (kl. VI) , Sokół Jakub (kl. VI), Szota Jakub (kl. VI), Turski Marcin (kl. VI), Tyrna Krystian (kl. VI).

Wyniki wszystkich zawodników - komunikat z zawodów

WYNIKI II Edycja III-IV Dz

WYNIKI II Edycja V-VI Dz

WYNIKI II Edycja III-IV CH