W piątek 21 września 2012 roku nasza szkolna reprezentacja wystąpiła w zawodach rowerowych jesiennej rundy XII Jurajskiej Ligii Rowerowej. Ta sportowa impreza pod honorowym patronatem Prezesa ZM SZS organizowana jest przez CZ.K.K.S. "Kolejarz - JURA" Częstochowa i Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Osiągnięcia indywidualne:

1 miejsce w kategorii chłopców klas V-VI  - Tyrna Adrian (kl. VI)

1 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)

3 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)

5 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Witkowska Weronika (kl. III)

Miejsca pozostałych naszych uczniów: Dzianak Weronika (kl. IV) - 11, Dzianak Wiktoria (kl. V) - 8, Jeziorowska Małgorzata (kl. V) - 7, Turska Katarzyna (kl. V) - 12, Bashnyak Bartosz (kl. III) - 18, Duda Szymon (kl. III) - 26, Musialik Wiktor (kl. III) - 13, Grzesicki Radosław (kl. IV) - 16, Wójcik Adam (kl. IV) - 15, Trzepizur Marek (kl. IV) - 28, Piotrowicz Dawid (kl. V) - 9, Skibiński Mikołaj (kl. V) - 34, Sokołowski Piotr (kl. V) - 30, Szota Jakub (kl. V) - 37, Turski Marcin (kl. V) - 27, Ledwan Wojciech (kl. VI) - 17, Pietruszka Kacper (kl. VI) - 42.

Wyniki wszystkich zawodników - komunikat z zawodów.

W klasyfikacji drużynowej:

2 miejsce w kategorii dziewcząt