Z okazji obchodzonego 21 marca Dnia Poezji ogłosiliśmy utworzenie Bibliotecznego Saloniku Poezji i oto wraz z wiosną do naszej biblioteki szkolnej zawitała POEZJA.

W tym dniu można było zapoznać się z twórczością poetycką nie tylko tych znanych i lubianych poetów, ale również z wierszami autorstwa naszych uczniów. A niespodzianką była wizyta Pani Wiosny – Kaliny Morawiec z klasy VI,  częstowała ona słodkościami wszystkich tych, którzy odważyli się wyrecytować wiersz. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w Bibliotecznym Saloniku Poezji, szczególnie autorom wierszy, którzy mieli odwagę podzielić się z nami swoją twórczością. Zapraszamy do dalszej zabawy. Tutaj prezentujemy najciekawsze z wierszy zgłoszonych do saloniku.

Fotografie i tekst: Anna Kwec