21 grudnia 2017 roku w przedostatnim dniu zajęć przed świętami mogliśmy obejrzeć Jasełka wystawione przez uczniów naszej szkoły.

W tym dniu zgromadziliśmy się o godzinie 16-tej w sali gimnastycznej. Przybyli uczniowie wraz z rodzinami, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz specjalny gość - proboszcz miejscowej parafii ks. Andrzej Filipecki. Na początku było ogłoszenie wyników szkolnych i międzyszkolnych konkursów i wręczenie dyplomów i nagród a zaraz po tym obejrzeliśmy Jasełka przygotowane pod kierunkiem p. Moniki Książczyk. Po modlitwie i błogosławieństwie księdza Proboszcza i odśpiewaniu kolędy dzieliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Potem wszyscy mogli posmakować słodkich wypieków przygotowanych przez rodziców uczniów.

Fotografie, video i tekst: Tomasz Nogaj