Dnia 13 listopada zorganizowany został w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego DZIEŃ CIEKAWEJ I ORYGINALNEJ FRYZURY.

W poniedziałek obowiązywało hasło: „GDY PRZYJDZIESZ CIEKAWIE UCZESANA, W TYM DNIU NIE BĘDZIESZ PYTANA”. Żeńska część społeczności szkolnej wykazała się pomysłowością i dużą dozą wyobraźni, przy tworzeniu na swoich głowach niepowtarzalnych fryzur.
Dzień Szalonej Fryzury odbył się w szkole po raz pierwszy i wzbudził duże zainteresowanie nie tylko dziewczynek, ale także chłopców. W przyszłym roku  na pewno powtórzymy tą akcję. Cieszymy się z odwagi naszych uczniów, pomysłowości rodziców i chęci udziału w zabawie. Gratulacje dla wszystkich dzieci, które z radością brały udział w kolorowym szaleństwie.

Fotografie i tekst: Monika Kacprzak