Dnia 13.10.2017 odbyła się akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Akademię  przygotowali uczniowie klasy III A pod opieką wychowawczyni p. Moniki Kacprzak.

Uczniowie przygotowali humorystyczne scenki. Po wesołym wstępie odbyła się „Szkolna Gala Oskarowo – Sercowa”, w której laureatami byli oczywiście nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Każdy nominowany otrzymał od uczniów serducho, które wykonywali od serca uczniowie i wręczali z sercem :). Oprawa muzyczna, którą pomógł przygotować pan Arkadiusz Kluba także zachęcała wszystkich do śpiewania. Na Koniec Samorząd Uczniowski w składzie: Przewodnicząca Patrycja Kucharek oraz zastępcy Julia Matwin i Julia Kasprzyk złożyły w imieniu wszystkich uczniów najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom. Był to naprawdę wesoły dzień.

Fotografie: Arkadiusz Kluba

Tekst: Monika Kacprzak