EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Edukacja - paszport do przyszłości

Projekt „Edukacja - paszport do przyszłości”
jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zajęcia z przedsiębiorczości i autoprezentacji

Na zajęciach projektu UE rozwijających kompetencje przedsiębiorcze-autoprezentacja, uczniowie w 3 grupach przeprowadzili szkolną akcję WOŚP, wykonali skarbonki i sztuczne pieniążki.

 Projekt UE "Edukacja - paszport do przyszłości"

Mimo, że wiele trudu uczniowie musieli włożyć w przekonanie osób do wrzucania pieniążków, bawili się przy tym świetnie. Do ostatniej chwili byli bardzo zainteresowani, jak powiodła się ich akcja i ile zabrali funduszy. Uczestnicy zajęć z autoprezentacji przygotowali własne maski karnawałowe, musieli je zaprezentować i poddać krytyce swoim kolegom. Celem zajęcia było wykonanie maski, która odzwierciedlała by charakter wykonawcy. Każdy uczestnik zajęć miał możliwość chociaż przez chwilę zostać młodym przedsiębiorcą. W dowolny sposób musiał zareklamować towar jaki miał do zaoferowania i znaleźć na niego kupca. Okazało się, że to wcale nie jest takie proste. Dziewczynki miały sprzedać komplet uszkodzonych misiów pluszowych, które nie nadawały się do zabawy dla dzieci. Poszukiwania anonimowego nabywcy towaru odbywały się przez telefon. A jak sprzedać gitarę bez strun?!

Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie i tekst: Małgorzata Ujma

Poprawiony (środa, 18 kwietnia 2012 06:48)