EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

We can sing - koncert dla rodziców

20 marca 2012 roku wieczorem uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas IV-VI wystąpili z koncertem piosenki anglojęzycznej "We can sing".

Koncert 

Koncert odbył się przy okazji zebrań z rodzicami. Uczniowie wykorzystali ten moment aby zaprezentować swoje umiejętności przed swoimi rodzicami i opiekunami, i w ten sposób uprzyjemnić im pobyt w szkole przed zebraniami. Dzieci zostały przygotowane przez pp. Agnieszkę Horak i Arkadiusza Klubę. W znanych przebojach wystąpili: oddziały przedszkolne A i B, chórek i soliści - Julia Sokołowska i Małgosia Jeziorowska.

 

  

 

Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

 

Tekst, fotografie i video: Tomasz Nogaj

Poprawiony (czwartek, 22 marca 2012 17:42)