W piątek 3 czerwca 2016 r. odbył się Festyn Rodzinny.

Na przybyłych na festyn czekały różne atrakcje. Był bufet z grillem, bigosem i żurkiem. Ogromną popularnością cieszyła się kawiarenka z ogromnym wyborem wyśmienitych ciast, które były dziełem babć i mam uczniów naszej szkoły. Także do cukrowej waty ustawiały się kolejki a popcornem raczono się pod wieczór. Posiłki można było skonsumować na wolnym powietrzu przy specjalnie przygotowanych stolikach. Dla dzieci przygotowano trampolinę, jazdę na kucyku, możliwość gry w tenisa stołowego, konkursy strzałów na minibramkę, konkurs rzutów do kosza, pokaz zumby, malowanie twarzy, baloniki, możliwość występów na estradzie. Przyjazd wozów Policji i Straży Pożarnej był okazją do poznania wyposażenia tych służb i ich pojazdów. Licznie przybyli gości bawili się dobrze do końca festynu. Mamy nadzieję, że festyn był nie tylko dobrą zabawą w rodzinnym gronie ale również okazją do wielu spotkań sąsiadów i znajomych.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj