27 czerwca 2014 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Uroczystość odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej po powrocie z mszy świętej, która była odprawiona w miejscowym kościele parafialnym.

Akademię przygotowała klasa VI i klasa III pod kierunkiem swoich wychowawców: pp. Agnieszki Horak i Iwony Mirczak-Zając. Oprawę muzyczną i artystyczną pomógł przygotować p. Arkadiusz Kluba. Uczniowie klasy VI pożegnali się tym występem z naszą szkołą. Po zakończeniu części artystycznej Dyrektor naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego p. mgr Maria Kowol wręczała najlepszym uczniom wyróżnienia i nagrody a także listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom. Następnie wszyscy rozeszli się do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami i rozdanie świadectw.

Fotografie: Paweł Jeziorowski, Tomasz Nogaj

Video i tekst: Tomasz Nogaj