EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Szkolna akcja antynikotynowa

W marcu i kwietniu 2011 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji antynikotynowej.

Akcja antynikotynowa 2011

    Uczniowie klas I - III pod opieką wychowawców klas realizowali zajęcia w ramach programu profilaktycznego "Nie pal przy mnie proszę". Uczniowie klas starszych pod opieką p. R. Jamrozik wykonali plakaty antynikotynowe.

    Uczniowie klas IV-V pod opieką p. K. Wytrych wykonali prace plastyczne skierowane do dorosłych pod hasłem "Nie pal przy mnie proszę".

    Uczniowie klas IV-VI pod opieką p. I. Całus wykonali prace pisemne (wiersze, albumy, komiksy, opowiadania) stanowiące antynikotynowy apel do dorosłych.

     Podsumowując wszystkie działania w ramach akcji "Nałogowi palenia mówimy NIE" pedagog szkolny p. B. Ostszewska wyeksponowała na korytarzu szkolnym najlepsze prace oraz zaprosiła Panią pedagog z Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Częstochowie, która przeprowadziła wśród uczniów klas IV-VI warsztatowe zajęcia antynikotynowe.

 

 Poprzedni

Następny 

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Tekst: Beata Ostaszewska

Fotografie: Tomasz Nogaj

Poprawiony (środa, 19 października 2011 18:55)