EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Święto Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja uczciliśmy w szkole uroczystą akademią w dniu 29 kwietnia 2011 roku.

 Święto Konstytucji 3 Maja

Akademię przygotowali uczniowie klasy II-ej pod kierunkiem wychowawcy p. Moniki Kacprzak oraz p. Małgorzaty Sypek. Wszystkim bardzo podobała się odegrana scenka rozbioru Polski przez jej ówczesnych sąsiadów - Austrię, Rosję i Prusy. Wysłuchaliśmy też pieśni patriotycznych w wykonaniu Franciszka Jeziorowskiego i Julii Knysak. W montażu słowno-muzycznym wystąpili także uczniowie z koła tanecznego prowadzonego przez p. Małgorzatę Stępień, którzy zaprezentowali się w tańcach narodowych.

Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

 

Fotografie i video: Tomasz Nogaj

Tekst i opracowanie: Tomasz Nogaj

Poprawiony (sobota, 30 kwietnia 2011 10:57)