Obchody Dnia Dziecka w klasie I przebiegały w nietypowy sposób. W dniu 30 maja 2014 roku uczniowie wraz z wychowawczynią P. Iwoną Radziejewską uczestniczyli w warsztatach "Zdrowy uśmiech dziecka" zorganizowanych przez Przychodnię Stomatologiczną "Dentaria".

Pracownicy przychodni, w sposób bardzo ciekawy i przystępny, opowiadali o funkcjonowaniu przychodni, pokazywali sprzęt i narzędzia stomatologiczne. Pod fachowym okiem dzieci przyswajały prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej. Dzieci bez strachu usiadły na fotelu dentystycznym i bez obaw poddały się czynnościom Pani Doktor. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia wszystkim Pracownikom Przychodni, a szczególnie Pani Wiolettcie Młodkowskiej za zaproszenie na warsztaty.

Fotografie i tekst: Iwona Radziejewska