EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Międzyszkolny konkurs "Ja i mój bohater Stasiu Kostka"

Zorganizowany przez naszą szkołę konkurs "Ja i mój bohater Stasiu Kostka" został rozstrzygnięty. Wyniki zostały rozesłane do zainteresowanych szkół. Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy za nadesłanie prac. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym młodym artystom. Życzymy im wszystkim dalszych sukcesów.

Pokonkursowa wystawa nagrodzonych prac

 

Galeria nagrodzonych i wyróżnionych prac

Kategoria - Prace plastyczne - klasa I - III

Kliknij aby powiększyć

I miejsce - Kacper Cisło (kl. I)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi (opiekun: p. Emilia Szeliga)

Kliknij aby powiększyć

II miejsce - Saimon Mroczek (kl. III)

Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki w Częstochowie (opiekun: p. Małgorzata Stępień)

 

Kliknij aby powiększyć

III miejsce - Małgorzata Jeziorowska (kl. III)

Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki w Częstochowie (opiekun: p. Małgorzata Stępień)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Marta Korczak (kl. III)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie (opiekun: s. Jolanta Dworniczak)

Kategoria - Prace plastyczne - klasa IV - VI

Kliknij aby powiększyć

I miejsce - Dawid Habrowski (kl. VI)

Szkoła Podstawowa nr 39 w Częstochowie (opiekun: s. Krystyna Kiełczykowska)

Kliknij aby powiększyć

II miejsce - Zuzanna Serwacińska (kl. V)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie(opiekun: s. Sergia Anna Gaik)

 

Kliknij aby powiększyć

II miejsce - Olga Szafer (kl. IV)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Częstochowie (opiekun: p. Lidia Czerwień) 

 

Kliknij aby powiększyć

III miejsce - Wiktoria Chwałek (kl. V)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie (opiekun: s. Sergia Anna Gaik) 

 

Kliknij aby powiększyć

 III miejsce - Joanna Malach (kl. V)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. Mirela Laby-Proksz)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Maria Krupka (kl. VI)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. Mirela Laby-Proksz) 

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Paulina Pacholczyk (kl. IV)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. MirelaLaby-Proksz)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Natalia Piersiak

Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi (opiekun: p. Renata Panek) 

Kategoria - Prace literackie - klasa I - VI

Kliknij aby powiększyć

I miejsce - Adrianna Kimla (kl. VI)

Szkoła Podstawowa nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie (opiekun: p. Mirosława Tworkowska)

Kliknij aby powiększyć

II miejsce - Wiktoria Tłoczek (kl. IV)

Szkoła Podstawowa nr 8 w Częstochowie (opiekun: p. Anna Trojak-Kimla)

 

Kliknij aby powiększyć

II miejsce - Wiktoria Kowalska (kl. III)

Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki w Częstochowie (opiekun: p. Małgorzata Stępień)

 

Kliknij aby powiększyć

III miejsce - Oliwia Bator (kl. V)

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kielcach (opiekun: p. Anna Gaweł)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Paweł Machnik (kl. VI)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. Ewa Zimnol)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Paulina Wasik (kl. IV)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. Ewa Zimnol) 

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Agata Zalas (kl. IV)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku (opiekun: p. Ewa Zimnol)

 

Kliknij aby powiększyć

Wyróżnienie - Marcin Jaworski (kl. V)

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kielcach (opiekun: p. Anna Gaweł) 

Pokonkursowa wystawa nagrodzonych prac  

Poprzedni

Następny

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie: Tomasz Nogaj

Opracował: Tomasz Nogaj

Poprawiony (niedziela, 12 grudnia 2010 09:22)