EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada 2010 uroczystą akademią uczciliśmy 92 rocznicę odzyskania niepodległości. Specjalny program przygotowała klasa III pod kierunkiem wychowawcy p. Małgorzaty Stępień.

Narodowe Święto Niepodległości

Bardzo ciekawą inscenizację wspomagał chór szkolny pod kierunkiem p. Arkadiusza Kluby. Wysłuchaliśmy z ogromnym zaciekawieniem krótkiej historii walk Polaków o niepodległość oraz patriotycznych pieśni. Tradycyjnie uroczystość zakończyła się polonezem w wykonaniu koła tanecznego, którego opiekunem jest p. M. Stępień. Całe to wzruszające i przesiąknięte ogromnym patriotyzmem przedstawienie wszystkim nam się bardzo podobało. 

 Poprzedni

Następny 

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Tekst i fotografie: Tomasz Nogaj

Poprawiony (środa, 10 listopada 2010 17:55)