20 grudnia 2013 roku podczas jasełek wręczono uczniom dyplomy i nagrody za następujące konkursy:

Konkurs plastyczny „Mój kochany miś” dla uczniów klas I-III i dzieci z oddziałów przedszkolnych (zorganizowany przez. A. Kwec i M.Ujmę)

Konkurs Pięknego Czytania Baśni H. Ch. Andersena dla uczniów klas II-III (zorganizowany przez A. Kwec i B. Bednarczyk)

Konkurs na Najładniejszy Stroik Świąteczny (zorganizowany przez Samorząd Uczniowski) I miejsce zajął stroik wykonany przez reprezentację klasy V, II miejsce zajęły stroiki wykonane przez reprezentacje klasy I, II i VI (ex equo)

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ozdoby choinkowe”, zorganizowany przez Filię nr 2 Biblioteki Publicznej. I miejsce zajęła w nim uczennica klasy II Zosia Gepchard, II miejsce zajęła uczennica klasy I – Ida Kałużko.

Tekst: Anna Kwec

Fotografie: Agnieszka Klimczyk, Tomasz Nogaj