19 grudnia odbył się  zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Konkurs na "Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy".

W tym roku reprezentacje wszystkich klas wykonywały własne stroiki w czasie jednej godziny lekcyjnej w świetlicy szkolnej. Stroiki wykonywane były tylko z materiałów naturalnych (suszonych owoców, szyszek, elementów roślinnych itp.). Każdą z klas reprezentowała pięcioosobowa drużyna, klasy I – III mogły zaprosić do pomocy jednego z rodziców. Z tej możliwości skorzystali uczniowie klasy I i II. Mamy dzielnie pomagały naszym maluchom w realizacji ich pomysłów artystycznych. Uczniowie klasy III ambitnie postanowili wykazać się samodzielnością. Wszyscy bardzo się starali wykonać jak najpiękniejszy stroik. Skupionej pracy towarzyszyły dźwięki kolęd, zapach owoców, świerkowych gałązek i cynamonu. Poczuliśmy już świąteczną atmosferę.
A oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce – stroik klasy V
II miejsce ex equo – stroiki klasy I, klasy II, klasy VI.

Fotografie i tekst: Anna Kwec