EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

X Jurajska Liga Rowerowa - Miejskie Igrzyska Sportowe

W piątek 1 października 2010 roku nasza szkolna reprezentacja wystąpiła w zawodach rowerowych jesiennej rundy X Jurajskiej Ligii Rowerowej i odniosła sukces. Ta sportowa impreza pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy i Prezesa ZM SZS organizowana jest przez CZ.K.K.S. "Kolejarz - JURA" Częstochowa i Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Start w kategorii dziewcząt klas V-VI 

 

RUNDA JESIENNA

Osiągnięcia indywidualne:

1 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. IV)

1 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. VI)

4 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Szota Jakub (kl. III)

5 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Skibiński Mikołaj (kl. III)

6 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatarowicz Maryla (kl. IV)

 

Pozostali uczniowie zajęli miejsca: Perczak Katarzyna (kl. III - 7 miejsce), Sokołowski Piotr (kl. III - 7 miejsce), Pietruszka Kacper (kl. IV - 12 miejsce), Makowski Bartłomiej (kl. III - 13 miejsce), Rak Adam (kl. III - 14 miejsce), Lenczewski Jordan (kl. V - 14 miejsce).

 

Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

I miejsce w kategorii chłopców klas III-IV

II miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV

III miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI

V miejsce w kategorii chłopców klas V-VI 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SEZONU 2010/2011

Osiągnięcia indywidualne:

2 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. IV)

2 miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. VI)

8 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Szota Jakub (kl. III)

10 miejsce w kategorii chłopców klas III-IV - Skibiński Mikołaj (kl. III)

10 miejsce w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatarowicz Maryla (kl. IV)

 

Pozostali uczniowie zajęli miejsca: Perczak Katarzyna (kl. III - 11 miejsce), Sokołowski Piotr (kl. III - 13 miejsce), Pietruszka Kacper (kl. IV - 20 miejsce), Makowski Bartłomiej (kl. III - 13 miejsce), Rak Adam (kl. III - 23 miejsce), Lenczewski Jordan (kl. V - 23 miejsce).

 

Wyniki w klasyfikacji drużynowej łacznej:

III miejsce w kategorii chłopców

V miejsce w kategorii dziewcząt

 

Dyplom za III miejsce w kategorii chłopców 

 

GALERIA ZDJĘĆ (mimo braku miniatur - galeria działa!!) 

 

 

  

 Poprzedni

Następny 

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj

Poprawiony (wtorek, 21 czerwca 2011 18:01)