EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

XX-lecie Samorządu Terytorialnego - Częstochowa 2010

Występ szkolnych kół artystycznych w amfiteatrze 29 maja 2010 roku

 

Z okazji XX-lecia Odrodzenia Samorządu Terytorialnego w Polsce, w dniu 29 maja na Pikniku Samorządowym  na Promenadzie Czesława Niemena nasi uczniowie reprezentowali dzielnicę Zawodzie-Dąbie. Na scenie amfiteatru wystąpili: szkolne koło taneczne pod kierunkiem p. Małgorzaty Stępień oraz szkolne koło wokalno-muzyczne pod kierunkiem p. Arkadiusza Kluby. Zespoły taneczne wykonały układy tańców narodowych i nowoczesnych a soliści (Franek Jeziorowski, Julia Knysak, Małgosia Jeziorowska i p. Arkadiusz Kluba) zaśpiewali popularne przeboje.

 

     

 Poprzedni

Następny 

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

  

Filmiki video
Polonez Krakowiak J. Knysak F. Jeziorowski
Biedroneczki Taniec nowoczesny Cza-cza M. Jeziorowska p. A. Kluba

 

Fotografie i video: Tomasz Nogaj

Poprawiony (sobota, 04 września 2010 18:47)