21 grudnia 2012 roku siostra Krystyna Żebrowska wraz z uczniami naszej szkoły i wychowankami przedszkola wystawiła Jasełka Bożonarodzeniowe.

Młodzi aktorzy w skrócie przedstawili nam historię narodzin Jezusa Chrystusa. Występ poruszył wszystkich piękną muzyką, tańcem i śpiewem oraz kolorowymi postaciami. Wszystko to odbywało się w przepięknej scenografii przygotowanej przez s. Krystynę Żebrowską.

Po zakończeniu przedstawienia wszystkim zgromadzonym złożył życzenia i podziękował za tak piękną uroczystość nasz specjalny gość - ksiądz Jan Sambor - proboszcz miejscowej parafii pw. św. Judy Tadeusza.

A na koniec p. Dyrektor Maria Kowol złożyła życzenia świąteczne całej społeczności naszego Zespołu oraz zaproszonym gościom. Potem wszyscy mogli połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Fotografie: Beata Bednarczyk, Tomasz Nogaj

Video i tekst: Tomasz Nogaj