EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish
Futbol PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Dobosz-Dudek   
poniedziałek, 15 marca 2021 11:42

DZIEWCZYNY GRAJĄ W PIŁKĘ NOŻNĄ


Idzie wiosna, robi się coraz cieplej, warto ruszać się na świeżym powietrzu. Większość z nas na hasło "piłka nożna" ma przed oczami 22 facetów uganiających się za piłką. Do tego dochodzą jeszcze sędziowie, trenerzy etc. Dziewczyny też jednak kopią piłkę i to jak! Są pasjonatkami futbolu. Trenerskie szlify zdobywają nie byle gdzie, bo w najlepszym klubie piłkarskim Częstochowy – SKRA
OTO WYWIAD Z ANTONINĄ GREWENDĄ uczennicą klasy drugiej naszej szkoły.

#3 LiveCast: Dzieciaki z Akademii Skry - YouTube


#FUTBOL KOBIET

Poprawiony: poniedziałek, 15 marca 2021 11:43
 
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki w Częstochowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.