EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Świetlica

ŚWIETLICADrodzy Uczniowie!

W świetlicy spotykamy się, aby poznawać świat wszystkimi zmysłami i abyście mogli rozwijać wszystkie swoje zainteresowania i zdolności poprzez zabawę, naukę, czytanie książek, oglądanie filmów, programy edukacyjne. Podczas najbliższych dni chcemy Was zachęcić do kreatywnego spędzania czasu. Pomogą Wam w tym pomysły, jakie można znależć na stronach internetowych, to kolorowanki, gry i zabawy edukacyjne, propozycje ciekawych prac plastycznych, konkursy i quizy. Może to być dla was pomoc w znalezieniu sposobu na relaks i odpoczynek, nie zapominajcie też
o aktywności i zabawach ruchowych.

Strony intrnetowe, które możemy Wam polecić, to np. www.eduzabawy.com www.buliba.pl www.miastodzieci.pl www.sieciaki.pl www.pisupisu.pl www.ciufcia.plPozdrawiam Was serdecznie i zachęcam do kreatywnego spędzania czasu!

Anna Kwec

wychowawca świetlicy

Poprawiony (poniedziałek, 30 marca 2020 18:46)