EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Bal karnawałowy

19 lutego 2020 roku odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Na korytarzu naszej szkoły spotkali się policjant, Iron Man, żołnierz, antyterrorysta. Pomimo tak silnych charakterów nie doszło do starć, nie pozwoliły na to księżniczki, które zawróciły w głowach i odczarowały złe moce. Uczniowie w pięknych kostiumach stanowili zgraną grupę i bardzo dobrze się bawili. W prowadzeniu balu pomogły uczennice VIII klasy, które nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami. Były kółeczka, tańce w grupach, znane zabawy taneczne. Starsze koleżanki przygotowały także malowanie twarzy. Tancerze przez pląsy na parkiecie i wspólne zabawy tracili siły, ale nie na długo, gdyż czekały na nich batoniki i kubeczki z napojem.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Samorząd Uczniowski.


Poprawiony (poniedziałek, 24 lutego 2020 11:05)