EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Dzień głośnego czytania

13. listopada 2019r. uczniowie klas I-III obchodzili Dzień Głośnego Czytania - spotkali się z bohaterami książki Renaty Piątkowskiej „Gang Słodziaków”. Panie Agnieszka Klimczyk, Iwona Mirczak-Zając, Monika Kacprzak i Anna Kwec swoim czytaniem zainteresowały maluchy. Można było się położyć na miękkich materacach, zamknąć oczy i przenieść w świat mieszkańców lasu.
A potem maluchy wspólnie rozwiązywały zagadki i rozpoznawały rekwizyty z jednego z opowiadań, przypominając wszystkim, jak można zaopiekować się przyjacielem w potrzebie. Wszyscy uczestnicy zajęć na pamiątkę spotkania dostali zakładki, zachęcające ich do spotkania z książką.


Poprawiony (poniedziałek, 18 listopada 2019 13:01)