EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Konkurs Autumn around us

 

Jesienna aura, skłoniła nauczyciela języka angielskiego - panią Aleksandrę Kaczmarek - Szymańską, do zorganizowania konkursu pt. 'Autumn around us- jesień wokół nas'. Zadaniem uczniów klas 1-3, było wykonanie jesiennych plakatów, zawierających podane przez nauczyciela słowa klucze. Natomiast klasy 4-8, miały wykonać jesienny album (także zawierający słowa klucze).
Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:

Klasy 1-3


1 miejsce - Julia Małolepsza (klasa 2)
2 miejsce - Alicja Falana, Antonina Struska, Michalina Struska (klasa 3)
3 miejsce - Nikola Stefańska (klasa 2) oraz Dawid Chadryś (klasa 1)

Klasy 4-8


1 miejsce - Natalia Łakomy (klasa 6)
2 miejsce - Dominika Dudek (klasa 6)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!


Poprawiony (niedziela, 27 października 2019 15:30)