Znajdź w naszej witrynie
Projekty w realizacji

W naszej szkole jest realizowany projekt pn. „Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt rządowy "Radosna Szkoła"

Narodowy Program Rozwoju Sportu - Polski Sport 2024

Program szkolny REBA

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Statystyka
Użytkowników : 30
Artykułów : 658
Odsłon : 473174

stat4u

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Latawce

Konkurs Latawców

 

Dzień Sybiraka 2019

W dniu 22 września 2019 roku na Skwerze Zesłanców  Sybiru delegacja naszej szkoły:  Patrycja Kucharek, Martyna Pośpiech oraz Jan Horak wraz z opiekunem p. Aneta Kot wzięła udział w miejskiej uroczystości,, Dzień Sybiraka" w 80. rocznicę Sowieckiej Napaści na Polskę.

 

konkurs matematyczno-informatyczny

 

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Organizatorem konkursu jest InstaKod.

Wiecej informacji na stronie       www.instalogik.pl


 

Dzień Patrona

Dzień Patrona

Dziś nasza społeczność szkolna obchodziła święto Patrona Szkoły.  Związku z tym wydarzeniem uczniowie szkoły brali udział w Mszy Świętej. Odbyła się krótka akademia, na której zostały rozdane dyplomy z konkursu o Św.  Stanisławie Kostce.  Uczeń klasy VI Patryk Kluska wystąpił jako nasz patron.  Zachęcił wszystkich do udziału w zawodach sportowych.  Główną nagrodą był puchar.  Podczas trwania zawodów była otwarta kawiarenka, w której można było kupić pyszne ciasta upieczone przez naszych rodziców.  Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Jubileusz szkoły.