Znajdź w naszej witrynie
Projekty w realizacji

W naszej szkole jest realizowany projekt pn. „Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt rządowy "Radosna Szkoła"

Narodowy Program Rozwoju Sportu - Polski Sport 2024

Program szkolny REBA

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Statystyka
Użytkowników : 30
Artykułów : 680
Odsłon : 494256

stat4u

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Pamiętamy

 

Pamiętamy.......
jak co roku udaliśmy się z symbolicznym zniczem na Dęby Pamięci i do Pomnika Papieża Jana Pawła II. Klasy I i II wraz     z wychowawcami zapalili znicze ku pamięci ...

 

 


 

Kolorowy dzień

,, Kolorowy dzień”

25 października samorząd szkolny zorganizował kolorowy dzień. Tym razem chętni uczniowie oraz nauczyciele ubierali się na pomarańczowo. Dziękujemy za udział w zabawie.


 

Szkoła pamięta

,, SZKOŁA PAMIĘTA”

Nasza szkoła dołączyła do akcji ,, SZKOŁA PAMIĘTA”. Wspominaliśmy tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań.

25 października 2019 reprezentanci klas V-VIII wraz z opiekunami: p. Beatą Ostaszewską oraz p. Anetą Kot udali się na Plac Katyński, gdzie zapalili znicz i oddali hołd poległym w ZSRR z regionu częstochowskiego oraz zmarłym w katastrofie w Smoleńsku. Następnie spotkali się z p. Marianem Troszczyńskim, który opowiedział o p. Marii Kostrzewskiej i zaprowadził nas na jej grób, który jest na cmentarzu Kule. Uczniowie zapalili również znicze na zapomnianych grobach dzieci oraz na grobach nieznanych żołnierzy.


 

Zgadnij kim jestem

Z okazji Święta Edukacji Narodowej opiekunowie samorządu szkolnego zorganizowali zabawę dla uczniów,, Zgadnij kim jestem" polegająca na rozpoznawaniu nauczycieli po ich zdjęciach  z  dzieciństwa. Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólną zabawę.