Znajdź w naszej witrynie
Projekty w realizacji

W naszej szkole jest realizowany projekt pn. „Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt rządowy "Radosna Szkoła"

Narodowy Program Rozwoju Sportu - Polski Sport 2024

Program szkolny REBA

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Statystyka
Użytkowników : 30
Artykułów : 658
Odsłon : 473174

stat4u

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Latawce

ZAWODY LATAWCÓW

. .latawce, dmuchawce, wiatr.......”” …

Dziś 23 września witaliśmy jesień....przestrzeń nad boiskiem szkolnym należała do nas.

Nasi uczniowie wzbijali się ponad drzewami z pięknie przygotowanymi latawcami. Zawody latawców miały soją premierę ale zabawa i wrażenia bezcenne. Pomysły na wykonanie latawców niepowtarzalne. Fruwające latawce nad boiskiem szkolnym ale i …...zawieszone na drzewie.

Dziękujemy uczniom za udział i zabawę.

Tekst i foty: Agnieszka Klimczyk


 

Zbiórka

W naszej szkole zorganizowana jest zbiórka opatrunków medycznych.  Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć akcję misyjną serdecznie zapraszam. Zbiórka trwa do 31 października.  Materiały przynosimy do Pani Asi od religii. 

Dyskoteka

Z okazji Dnia Chłopaka

1 października

samorząd szkolny zorganizował dyskotekę dla wszystkich uczniów.

Dziękujemy za wspólną zabawę. 

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską

19 września 2019 r. uczniowie klasy III A, pod opieką p. Anny Kwec i p. Moniki Kacprzak, uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panią Renatą Piątkowską, pisarką odznaczoną tytułem Kawalera Orderu Usmiechu, jedną z najbardziej znanych współczesnych polskich autorek książek przeznaczonych dla najmłodszych czytelników.
Na spotkanie z młodymi czytelnikami Pani Renata Piątkowska przyjechała wraz z lektorką, czyli panią, która w mistrzowski sposób czytała fragmenty utworów pisarki.
Uczniowie, którzy przybyli do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, mogli nie tylko posłuchać fragmentów książek znanej pisarki, ale także zadawać pytania, dotyczące jej pracy oraz książki pt. Gdyby jajko mogło mówić. Nie można zapomnieć, że Renata Piątkowska jest również autorką dwóch książek o przygodach Gangu Słodziaków, tak lubianych przez najmłodszych czytelników. Udało się zdobyć autografy autorki właśnie w tych książkach, które są dostępne w naszej bibliotece szkolnej.