Znajdź w naszej witrynie
Projekty w realizacji

W naszej szkole jest realizowany projekt pn. „Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt rządowy "Radosna Szkoła"

Narodowy Program Rozwoju Sportu - Polski Sport 2024

Program szkolny REBA

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Statystyka
Użytkowników : 30
Artykułów : 737
Odsłon : 545329

stat4u

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Apel do rodziców

UWAGA!!

DRODZY RODZICE PROSIMY

- Nie przysyłajcie do przedszkola i szkoły przeziębionych i chorych dzieci.

- Jeżeli dziecko wróciło z terenów, na których występuje koronawirus i pojawiły się objawy grypopodobne, niezwłocznie powiadomcie najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłoście się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

- Jeżeli dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą to nie ma powodu do obaw.

- W przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola lub szkoły rodzicom dzieci do 8 roku życia należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017,poz.1368).

 

Higiena

 

Bal karnawałowy

19 lutego 2020 roku odbył się BAL KARNAWAŁOWY. Na korytarzu naszej szkoły spotkali się policjant, Iron Man, żołnierz, antyterrorysta. Pomimo tak silnych charakterów nie doszło do starć, nie pozwoliły na to księżniczki, które zawróciły w głowach i odczarowały złe moce. Uczniowie w pięknych kostiumach stanowili zgraną grupę i bardzo dobrze się bawili. W prowadzeniu balu pomogły uczennice VIII klasy, które nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami. Były kółeczka, tańce w grupach, znane zabawy taneczne. Starsze koleżanki przygotowały także malowanie twarzy. Tancerze przez pląsy na parkiecie i wspólne zabawy tracili siły, ale nie na długo, gdyż czekały na nich batoniki i kubeczki z napojem.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Samorząd Uczniowski.


 

Walentynki 2020

I love

14 luty święto zakochanych. I u nas też swietowalismy. Samorząd Szkolny od samego rana miał ręce pełne roboty. Walentynkowa poczta pekala w szwach. Pierwszaki obdarowany siebie wzajemnie ale pamiętały również o swoich bliskich..........

Tekst i foto:Agnieszka Klimczyk