Znajdź w naszej witrynie
Projekty w realizacji

W naszej szkole jest realizowany projekt pn. „Indywidualizacja nauczania początkowego w Częstochowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt rządowy "Radosna Szkoła"

Narodowy Program Rozwoju Sportu - Polski Sport 2024

Program szkolny REBA

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Statystyka
Użytkowników : 30
Artykułów : 737
Odsłon : 530357

stat4u

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Projekt 2018/2020

UCZESTNICTWO UCZNIÓW KL VIII W PROJEKCIE

„ CZĘSTOCHOWSKI UNIWERSYTET MŁODEGO ODKRYWCY”

Dzięki zaangażowaniu rodzica została nawiązana współpraca z Politechniką Częstochowską. Od 08.10.2018r uczniowie klasy VIII będą uczestniczyć w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej „ Częstochowski Uniwersytet Młodego Odkrywcy”. Powyższe zajęcia będą realizowane na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej. Do zadań szkoły współpracującej w ramach projektu należeć będzie:

  • aktywny udział w rekrutacji uczestników projektu,

  • zapewnienie transportu uczestnikom projektu na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej

  • monitorowanie obecności uczniów na zajęciach w ramach projektu,

  • promowanie projektu, poprzez umieszczenie plakatów w szkole, jak również umieszczenie informacji o projekcie na stronie internetowej szkoły.

Głównym celem projektu jest rozwój umiejętności matematyczno - przyrodniczych, ICT, uczenia się, pracy zespołowej oraz kompetencji w zakresie kreatywności, innowacyjności, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów przez minimum 576 uczniów (344K, 232M) szkół podstawowych z Częstochowy i pobliskich gmin oraz rozwój oferty Politechniki Częstochowskiej w zakresie realizacji trzeciej misji jako forum aktywności społecznej poprzez realizację dodatkowych zajęć edukacyjnych przez kadrę dydaktyczną Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki PCz we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy w okresie od 01.10.2018 do 30.06.2020 Udział w projekcie jest bezpłatny. Dodatkowo każdy uczestnik będzie ubezpieczony podczas wszystkich zajęć.

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie AVIVA

Kontakt: Kazimierz Krawczyk

Tel: 602-193-865


 

Program-profilaktyka astmy

„Profilaktyka i wczesna diagnostyka astmy, chorób alergicznych u dzieci, mieszkańców Częstochowy na lata 2014-2018”

 

Rekrutacja 2018-2019

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informacje dla kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 znajdą Państwo pod poniższym adresem.


www.men.gov.pl/REKRUTACJA/