Nasz dorobek z ostatnich lat

Rok szkolny 2009/2010

  • II miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego Konkursu "Ocal okruchy historii - młodzież buduje muzea" w kategorii - II wojna światowa - Krzysztof Czyż i Adam Trzyna (kl. V)

  • I miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. III)

  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie - IX Częstochowskie Spotkanie z Piosenką "Kolorowy mikrofon" w kategorii uczniów klas młodszych - Franciszek Jeziorowski (kl. I)

  • II miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. VI)

  • II miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV

  • II miejsce w klasyfikacji drużynowej łącznej dziewcząt w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej

  • II miejsce w klasyfikacji końcowej  IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. VI)

  • II miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II - Bartosz Tomza (kl. V)

  • III miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II - Patryk Radziejewski (kl. VI)

  • III miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV

  • III miejsce w klasyfikacji drużynowej łącznej chłopców w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej

  • IV miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI

  • IV miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. V)

  • V miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Najman Aleksandra (kl. III)

  • VI miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Julia Kasprzyk (kl. III)

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Krystian Tyrna (kl. II)

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Wojciech Ledwan (kl. III)

Rok szkolny 2008/2009

  • nagroda Prezydenta Miasta Częstochowa dla uczniów szczególnie uzdolnionych - Radziejewski Patryk (kl. V)

  • I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej mieszanej kl. VI (Międzyszkolny Ośrodek Sportu Szkolnego)

  • I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Unihokeja Dziewcząt kl. VI (Międzyszkolny Ośrodek Sportu Szkolnego)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas III-ich ze znajomości treści książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn" (organizator: Biblioteka Publiczna w Częstochowie filia w dzielnicy Zawodzie) - Kamil Pietraszewski

  • I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Pietraszewski Kamil (kl. III)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Piotrowicz Dawid (kl. I)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Makowiejczuk Michał (kl. I)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas III-ich ze znajomości treści książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn" (organizator: Biblioteka Publiczna w Częstochowie filia w dzielnicy Zawodzie) - Jordan Lenczewski

  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Kulisiewicz Przemysław (kl. III)

  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Przychodni Aleksandra (kl. V)

  • III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Tatarowicz Maryla (kl. II)

  • III miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Szota Patrycja (kl. VI)

  • IV miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w generalnej klasyfikacji drużynowej szkół

  • V miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. V)

  • VI miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii chłopców klas V-VI - Sobol Szymon (kl. VI)

  • wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Sieradzka Malina (kl. I)

  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Izabella Kapica (kl. I)

Rok szkolny 2007/2008

  • II miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii chłopców klas IV - Patryk Radziejewski (kl.IV)

  • III miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii chłopców klas V-VI - Adrian Kubera (kl.V)

  • III miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii dziewcząt - Karolina Banasik (kl.V)

  • laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2008" - Patryk Radziejewski (kl.IV). Nagroda - wyjazd do Legolandu

  • IV miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Dominika Przybynowska (kl. V)

  • V miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Patrycja Szota (kl. V)

  • V miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. II-IV - Łukasz Kluska  (kl. III)

  • III miejsce w klasyfikacji dziewcząt klas V-VI VII Jurajskiej Ligi Rowerowej - Patrycja Szota (kl.V)

  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej szkół VII Jurajskiej Ligi Rowerowej (IV miejsce w kategorii chłopców i IV miejsce w kategorii dziewcząt)

  • wyróżnienie dla szkolnego koła teatralnego - VI Przegląd Teatrzyków "Malucha" zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Częstochowie pod honorowym patronatem Prezydenta Miast Częstochowa

  • III miejsce w halowym turnieju piłki nożnej dziewcząt kl V-VI rozegranym w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego (MROSS)

  • II miejsce drużyny szkolnej w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym pt. "Bal u Zeusa"

  • nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za bardzo dobre wyniki w nauce, ciekawość świata, twórczy umysł i postawę społeczną - Natalia Zug (kl.V)

  • IV miejsce w Halowych Zawodach LA o mistrzostwo Częstochowy w biegu na 60 m dziewcząt - Natalia Zug (kl.V)

  • V miejsce w Halowych Zawodach LA o mistrzostwo Częstochowy w rzucie piłką lekarską 3 kg - Krzysztof Kolanus (kl.VI)

  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 19 w Częstochowie

  • I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Agnieszka Kluczna (kl.VI)

  • III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Dawid Jabłoński (kl.IV)

  • wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Aleksandra Przychodni (kl.IV)

  • wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Przemysław Kulisiewicz (kl.II)

  • wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych "JASEŁKA 2008" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 22 w Częstochowie - Bartosz Tomza (kl.III) za rolę Jezusa w przedstawieniu "Ile już razy spotkałeś swego Boga"

  • I miejsce w turnieju ringo drużyn mieszanych zorganizowanym w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego (MROSS)

  • V miejsce w jesiennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Karolina Boral (kl. V)

  • VI miejsce w jesiennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. III-IV - Choronkiewicz Adrianna (kl. IV)

Rok szkolny 2006/2007

  • VI miejsce dla szkolnej drużyny w w VI Turnieju Wiedzy o Częstochowie pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta

  • I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga - jestem widoczny" - Mateusz Kluczny (kl.VI)

  • III miejsce dla szkolnej drużyny w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym zorganizowanym przez SP 39 w Częstochowie

  • Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym na najciekawszą kartkę Bożonarodzeniową - Robert Siwy (kl.V)

  • Wicemistrz ortografii w V edycji finału Dyktanda dla uczniów klas III szkół podstawowych w Częstochowie "Dyktuś 2007" - Radziejewski Patryk

  • III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych VI Jurajskiej Ligii Rowerowej (sezon 2006/2007)

  • IV miejsce  w generalnej klasyfikacji VI Jurajskiej Ligii Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Stypka Roksana (kl.VI)

  • III miejsce chłopców w generalnej klasyfikacji drużynowej VI Jurajskiej Ligii Rowerowej

  • IV miejsce dziewcząt w generalnej klasyfikacji drużynowej VI Jurajskiej Ligii Rowerowej

  • II miejsce w VII Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 35 w Częstochowie - Banasik Karolina (kl.IV)

  • VI miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl.V-VI - Stypka Roksana (kl.VI)

  • IV miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl.III-IV - Knol Krystian (kl.IV)

  • III miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl.III-IV - Patrycja Szota (kl.IV)

  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Rusz się człowieku" zorganizowanym przez Międzyszkolny Rekreacyjny Ośrodek Sportu Szkolnego przy SP 22

  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Rusz się człowieku" zorganizowanym przez UKS "Herkules" i Dyrekcję SP 26

  • VI miejsce w trójskoku z miejsca dziewcząt w Halowych Mistrzostwach Częstochowy - Nowogrodzka Paulina (kl. VI)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej" zorganizowanym przez MDK w Częstochowie - Bartłomiej Szubski (kl. VI)

  • I miejsce dla szkolnej grupy w konkursie na najładniejszy bukiet jesienny w XII Oddziałowym Rajdzie Pieszym "Barwy Jesieni" na trasie Cykarzew - Radostków

  • IV miejsce w jesiennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Roksana Stypka (kl. VI)

  • V miejsce w jesiennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI - Szymon Spychalski (kl. VI)

  • II miejsce w Dzielnicowej Lidze Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanej w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego

Rok szkolny 2005/2006

  • II miejsce w turnieju unihokeja chłopców kl.VI - Dzielnicowy Ośrodek Sportu Szkolnego

  • I miejsce w turnieju tenisa stołowego (DOSS) - Michał Sobczyk (kl.VI)

  • II miejsce w turnieju tenisa stołowego (DOSS) - Maciej Grodzki (kl.VI)

  • wyróżnienie dla najlepiej działającego koła Ligii Ochrony Przyrody - wycieczka do  Złotego Potoku

  • III miejsce w turnieju ringo (DOSS) - drużyna mieszana (kl.VI)

  • III miejsce w trójskoku z miejsca w Halowych Mistrzostwach Częstochowy Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce  - Kamila Szulc (kl.VI)

  • II miejsce w turnieju unihokeja dziewcząt kl. VI (DOSS)

  • II miejsce w  I międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Bożego Narodzenia Czas" w kategorii klas IV-VI - Karolina Kluczna (kl.IV)

  • wyróżnienie w  I międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Bożego Narodzenia Czas" w kategorii klas IV-VI - Mateusz Kluczny (kl.V)

  • wyróżnienie w "Konkursie  na najlepsze hasła promujące miasto Częstochowę" w ramach XII Warsztatów Samorządowych - Bartosz Cała i Konrad Śpiewak (obaj kl. VI)

  • II miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas III-IV - Krzysztof Kolanus (kl.IV)

  • II miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas V-VI - Michał Sobczyk (kl.VI)

  • III miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas V-VI - Maciej Grodzki (kl.VI)

  • VI miejsce w Miejskich Igrzyskach Sportowych Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

  • II miejsce w IV edycji Mistrzostw Jurajskiej Ligi Rowerowej w sezonie 2005/2006 w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Marta Kupis (kl.VI)

  • VI miejsce w Mistrzostwach Jurajskiej Ligii Rowerowej w klasyfikacji generalnej szkół w kategorii dziewcząt

  • II miejsce w III Regionalnym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Częstochowa znana i nieznana" w kategorii "rysunek" - Mateusz Kluczny (kl.V)

  • dwa równorzędne III miejsca w III Regionalnym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Częstochowa znana i nieznana" w kategorii "rysunek" - Agnieszka Kluczna (kl.IV) oraz Karolina Kluczna (kl.IV)

Rok szkolny 2004/2005

  • wyróżnienie koła SKKT za szczególną aktywność w propagowaniu turystyki

  • wyróżnienie ucznia kl. IV w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "W krainie mrozu i śniegu" (MDK)

  • I miejsce w konkursie "Krew to życie" organizowanym przez Zarząd PCK

  • I i III miejsce w międzyszkolnym konkursie "Wiersz i rymowanka o świetlicy szkolnej"

  • specjalne wyróżnienie dla uczniów w Międzynarodowym Konkursie Rysunku Dziecięcego "Dzieci rysują pokój" (Odessa, Ukraina)

  • I miejsce w Rajdzie Parasolowym (na najładniejszy parasol) SKKT

  • IV miejsce w mini piłce nożnej chłopców klas IV (DOSS)

  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt (indywidualnie) (DOSS)

  • dyplom i nagroda w Międzynarodowym Konkursie Rysunku Dziecięcego "Gwiazda Wigilijna" (Odessa, Ukraina) - Aleksandra Spyra (kl.VI)

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Kartka Bożonarodzeniowa" wykonana techniką komputerową - Norbert Mazur  (kl. II)

  • finalistka w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym - Agnieszka Ciesielska (kl. VI)

  • IV miejsce  w rzucie piłką lekarską 3 kg w Halowych Mistrzostwach LA Częstochowy Szkół Podstawowych  -  Jakub Rybak (kl. VI)

  • I miejsce w Konkursie plastycznym "Moja rodzina" zorganizowanym przez Regionalne Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Czenstochovia" oraz  Częstochowski Tygodnik Regionalny "7dni" - Mateusz Kluczny (kl. IV)

  • I miejsce i puchar przechodni Przewodniczącego Rady Miasta Częstochowy w IV Turnieju Wiedzy o Częstochowie organizowanym pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta w roku Jubileuszu 350-lecia Obrony Jasnej Góry - zespół w składzie: Karolina Borowiecka, Agnieszka Ciesielska, Monika Pustelnik (wszystkie kl. VI)

  • II miejsce w turnieju unihokeja chłopców (DOSS)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater książkowy" - Agnieszka Ciesielska (kl. VI)

  • VI miejsce w Miejskich Igrzyskach w mini piłce nożnej dziewcząt

  • III miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Częstochowy UKS-ów Dzieci i Młodzików w Judo w kategorii 24 kg - Dudkiewicz Karolina (kl. 0)

Rok szkolny 2003/2004

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym

  • V miejsce w Turnieju Wiedzy o Częstochowie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta

  • I miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców w Miejskich Igrzysk w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • organizacja wyjazdu klasy VI na "Zieloną Szkołę"

  • organizacja wypoczynku Ferie 2004 - p. Beata Ostaszewska, p. Iwona Całus

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Kangur" - Konrad Śpiewak (kl. IV)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Twórczość dziecka w wierszu ekologicznym" - Justyna i Karolina Borowieckie (kl. V) za wiersz pt. "Przyroda Twoim Przyjacielem"

  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pejzaż polski" - Agnieszka Ciesielska (kl. V)

  • wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pejzaż polski" - Paulina Karbicka, Ewa Rostojek (obie kl. VI)

  • wyróżnienia w konkursie plastycznym "Energia elektryczna - bezpiecznym naszym przyjacielem" - Agnieszka Ciesielska, Justyna Borowiecka (obie kl. V)

  • I miejsce (drużynowo) w X Jesiennym zlocie rowerowo-pieszym (SKKT)

  • I miejsce indywidualnie na bukiet jesienny w konkursie (SKKT)

  • 3 uczennice klas V otrzymały nagrody od Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole dla Uzdolnionych Uczniów - Justyna i Karolina Borowieckie (kl. V), Aleksandra Spyra (kl. V)

Rok szkolny 2002/2003

  • nagroda dla uzdolnionych uczniów (Częstochowskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole) - Aneta Świerczyńska kl. VI

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Barwy jesieni"- Aneta Świerczyńska (kl. VI)

  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie na stroik świąteczny - Patrycja Nowak

  • III miejsce i dwa wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie "Origami"

  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Moja planeta za 100 lat"- Aleksandra Spyra (kl. IV)

  • III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców (szczebel rejonowy)

  • organizacja wypoczynku dla uczniów "Ferie 2003"

  • wyróżnienie w I Miejskim Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych - uczniowie kl. IIa pod kierunkiem p. Iwony Radziejewskiej i p. Beaty Ostaszewskiej

  • II miejsce w konkursie "List do Ojca Świętego Jana Pawła II na 25-lecie pontyfikatu" zorganizowanym przez Regionalną Sekcję Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Częstochowie - Magdalena Wróblewska  (kl. IV)

Rok szkolny 2001/2002

  • organizacja i przeprowadzenie festynu środowiskowego

  • udział w rozgrywkach w ramach DOSS: I miejsce w siatkówce mieszanej kl. V-VI, I miejsce - usportowione "Dwa ognie" kl. V, I miejsce - piłka nożna chłopców kl. V, II miejsce czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt kl. VI

  • nagroda dla uzdolnionych uczniów (Częstochowskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole) - Patryk Kmiecik kl. VI

  • nagroda w XXXIII złazie turystycznym "Topienie Marzanny" (SKKT)

  • nagroda rzeczowa dla ucznia kl. IV w konkursie matematycznym "Kangur"

  • wyróżnienie dla koła SKKT za szczególną aktywność w upowszechnianiu turystyki

  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie "Dziecko w poezji polskiej"

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Wirus komputerowy"

Rok szkolny 2000/2001

  • organizacja i przeprowadzenie festynu środowiskowego

  • zorganizowanie wyjazdu uczniów na "Zieloną szkołę"

  • III miejsce w konkursie "Słownik gwary uczniowskiej" organizowanym przez  WOM w Częstochowie

  • 2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku" - MDK

  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Impresja jesienna" - Żaneta Gęsiarz

  • III miejsce w turnieju Unihoca chłopców oraz mini piłki nożnej chłopców kl. V (w ramach rozgrywek DOSS)

  • III miejsce w Miejskim Maratonie "Marsz na orientację" (w ramach SKKT)

  • nagroda specjalna dla uzdolnionych uczniów (Częstochowskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole) - Olga Tulejko kl. VI

  • I miejsce w turnieju siatkówki mieszanej klas VI (DOSS)

  • I miejsce w turnieju mini piłki nożnej kl. IV (DOSS)

  • I, II, III miejsce chłopców oraz II i III miejsce dziewcząt w indywidualnym turnieju tenisa stołowego (DOSS)

  • ścisła współpraca uczniów  z Domem Pomocy Społecznej dla Dorosłych

  • organizowanie spotkań, uroczystości (np. Jasełka) z udziałem osób niepełnosprawnych (współpraca trwa do chwili obecnej)

  • wyróżnienie dla koła SKKT za szczególną aktywność

  • uczennica kl. VI finalistką konkursu przedmiotowego z historii